Глемпінг - бізнес для аматорів зимувати в Таїланді

Дедалі більша кількість молоді віддають перевагу зимовим морозам “зимовці” у тих куточках світу, де позначка температури перевищує 20 градусів. Так склалося, що коли в Україні починає падати перший сніг, багато молодих підприємців чи фрілансерів як птахи мігрують на південь. Це зрозуміло, адже не всіх влаштовують великі міста із пробками, брудом на узбіччях доріг та сірим небом. Коли в Україні літо, то в країнах що обираються для життя взимку якраз розпочинається так званий сезон дощів.

Багато хто з таких хлопців та дівчат займаються фрілансом – віддаленою роботою. Багато мігрантів займаються дизайном, копірайтингом або навіть інженерією. Чи навіть будь-яка інша робота, яка вимагає роботи двох півкуль мозока, комп'ютера та не прив'язує людину до одного місця. Але багато хто просто здає свої квартири в Україні й не працює зовсім. А що робити, якщо зимове місто зовсім не до вподоби, а виїхати в теплу країну не дозволяють гроші.
Ми відкриємо для вас чудовий світ luxury outdoor культури. Ми просуваємо філософію свободи та комфорту. Вона проявляється у всьому: в одязі, у способі життя, у філософії вибору, під час супроводження, у бізнесі.

Глемпінг – це кемпінг підвищеного комфорту. Це можливість відпочити у найнеймовірніших місцях нашої батьківщини. Наша команда часто бувала у Європі чи Америці. Там такий вид гостинності вже давно розвинений та відтіснив відпочинок у звичайних готелях.

Чому?

Ну, по-перше, це дешевше, по-друге, на природі завжди краще відпочивається, особливо якщо умови такі ж комфортні як у готелі. Але найголовніша фішка глемпінгу – це вигляд. Те, що ти бачиш зі свого зручного ліжка, прокидаючись вранці. Уявляєте можливість прокинутися на вершині гори чи березі лісового озера? У звичайному гостьовому будинку це неможливо, тому що будувати в такому місці не дозволять. Але глемпінг будується зі спеціальних будинків (модулів або сафари-тентів) й така споруда не вважається капітальною будовою і не має фундаменту.
Глемпінг можна відкрити як у годинній віддаленості від міста, так і в найвіддаленіших куточках України та світу. До того ж є можливість відкрити кайт або вейк глемпінг.

Або, наприклад, ви захоплюєтеся йогою тож відкриєте йога глемпінг, люди в ньому будуть з одним захопленням і способом життя, а значить заведуть нові знайомства, добре проведуть час та обов'язково приїдуть у це місце ще, можливо, покличуть друзів.

Також можна організувати: спорт глемпінг, глемпінг для людей з обмеженими можливостями, глемпінг для любителів фолку або глемпінг для людей за 50.
Якщо орендувати землю у готелю та мати можливість користуватися її комунікаціями й інфраструктурою, купивши тільки сафарі тенти, помости на яких стоять будинки та комплектацію, такий глемпінг окупиться вже за рік, якщо ж організувати благоустрій, санблоки та спортмайданчики самостійно – довше.

Рекламу такого глемпінгу можна проводити через інстаграм, а бронювання через сайт, а також через загальні системи бронювання.

Відповідно, чим більше будинків - то більше гостей - й значніший виторг.
☑ Дата публикації 09.08.2022

Ваші коментарі та думка про труднощі зі створення власного глемпінгу: